KULTURNÍ PROGRAM NA ZÁMKU V MNÍŠKU POD BRDY

VÝSTAVA - POZNEJ SVĚTOVÉ DĚDICTVÍ UNESCO 1. 7. - 30. 8.

  • Na Mníšku se představí bohaté a barevné záběry ze Švýcarska, Španělska, rakouského Salzburku,Tuniska a zejména ze vzdálenějších destinací, kam se mnoho z nás asi osobně nepodívá. Z Číny, Indie a dalších zemí jihovýchodní Asie.

MELODY MAKERS 5. 7.

  • Ve středu 5. července se můžete v zámecké zahradě těšit na Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers. Uslyšíte jazz, swing a taneční hudbu z let 20., 30. a raných 40. let. Předprodej vstupenek zahájen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POHÁDKOVÉ PROHLÍDKY PRO RODINY S DĚTMI 15. - 16. 7.

DIVADLO - KOSTEL PRO ANDĚLA ANEB VŠUDE LÍTÁ PEŘÍ 15. 7.

SKALECKÁ POUŤ - ŠPANĚLSKÝ DEN - O ŠPANĚLSKÉ GASTRONOMII A KULTUŘE 22. 7.

  • V rámci výstavy fotografií UNESCO se na mníšeckém zámku se můžete těšit na vyprávění o španělských památkách za účasti zástupkyně z vídeňské kanceláře Španělské centrály pro cestovní ruch. Ochutnávky vína, olejů a extremadurského sýra. Pozornost pro každého návštěvníka - zdarma časopis Země světa o Španělsku a každá návštěvnice získá vějíř.

 

NOC NA KARLŠTEJNĚ 4. - 5. 8.

  • Zámek Mníšek pod Brdy se stane na malou chvíli Karlštejnem. Uslyšíte známé písničky Karla Svobody a uvidíte notoricky známý příběh o zakázané lásce ve zdech Karlštejna a o intrikách krále cyperského a vévody bavorského. Lístky jsou již v prodeji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HRADOZÁMECKÁ NOC 26. 8.

 

KONCERT - MICHAL PAVLÍČEK A MONIKA NAČEVA A KVARTET 9. 9.

 

PODZIMNÍ POHÁDKOVÉ PROHLÍDKY S KRÁLOVNOU PODZIMU 28. 10.

 

DO TŘECH VĚŽÍ S PRINCEZNOU 18. 11.

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA 2. - 3. 12.